החוג למדעי המחשב

החוג למדעי המחשב

החוג למדעי המחשב

החוג למדעי המחשב במכללת הדסה הינו מהחוגים הוותיקים והמוכרים ביותר בעולם המכללות. הוא קיים כבר כמעט עשרים שנה. עד היום סיימו את לימודיהם בחוג מאות רבות של תלמידים, אשר עובדים כיום בתפקידים מגוונים בתעשיית ההי-טק של ירושלים ומחוצה לה. החוג למדעי המחשב כולל שתי תכניות: האחת לבוגר: B.Sc., הנמשכת שלוש שנים (שישה סמסטרים), והשנייה למוסמך, M.Sc., הנמשכת שנתיים (ארבעה סמסטרים). 

לימודי הבוגר מכשירים את התלמיד לעבוד כמתכנת (תפקיד הקרוי בחברות מסוימות גם: מפתח, או מהנדס תכנה), במגוון של משימות. גישתו של החוג היא לתת לתלמידים הכשרה אינטנסיבית, המחייבת עבודה מאומצת, וזאת על מנת להביא את בוגריו תוך שלוש שנים לחזית הטכנולוגיה, לעמדת הזינוק הטובה ביותר לעולם העבודה.

הלימודים בחוג מתנהלים בקבוצות קטנות, על-ידי מורים מנוסים ומסורים, עם הכרות קרובה בין המורים לתלמידים, באופן שמאפשר למורים לקדם כל תלמיד באופן אישי, ולסייע לו במידה המיטבית. לרשות תלמידי החוג עומדות מעבדות מחשבים מתקדמות. 

הגישה מביאה פרות: כלל בוגרי החוג מוצאים עבודה תוך זמן קצר מסיום לימודיהם. 

התואר השני בחוג מיועד לאנשים עובדים, אשר מעוניינים לשדרג את יכולותיהם באופן שיקנה להם פרספקטיבה רחבה יותר, ויאפשר להם להתקדם לתפקידי ניהול צוותים.

כל הפרטים על תכניות הלימודם נמצאים בידיעון, מסמך זה קיים גם באנגלית.

קראו עוד באתר המכללה